Search
Close this search box.

3 důvody, proč se vyplatí investovat do SushiSwap

Kryptoměna SushiSwap je tokenem decentralizované burzy SushiSwap. Od svého počátku se tato kryptoměna stala lukrativním investičním nástrojem poskytující likviditu. SushiSwap je komunitní DeFi projekt, který má za cíl sladit pobídky pro účastníky na síti skrze sdílení příjmů.  


Pojďme se společně podívat na tři důvody, proč byste právě dnes měli nakoupit kryptoměnu SushiSwap. Generování pasivního příjmu 

Většina decentralizovaných burz nenabízí takovou nabídkovou rozmanitost jako je tomu u SushiSwap. Tedy pokud jde o možnosti pasivního příjmu. SushiSwap poskytuje investorům přístup k likvidním poolům. Tyto pooly umožňují investorům vydělávat na poplatcích na burze SushiSwap za tokeny, které jsou uvedené na platformě. Což není žádná novinka na decentralizovaných burzách. 

Nicméně SushiSwap to dokáže na 14 různých blockchainech. Jedná se o mimořádně robustní a jedinečnou nabídku. SushiSwap fondy (pooly) odměňují poskytovatele likvidity tzv. LP tokeny, které lze nadále zužitkovat. Tento proces pak zajistí v ekosystému SushiSwap vyrobit tak více SUSHI tokenů. 

Decentralizovaná UniSwap, na kterém byl SushiSwap původně založen, tuto funkci nemá. Výsledkem je, že SushiSwap se stal pátou největší decentralizovanou burzou dle objemu obchodů. Pro tokeny SUSHI čeká zářná budoucnost, a to jednoduše proto, že existuje mnoho způsobů, jak je využít.      Inovace P2P půjček 

SushiSwap nabízí chytré kontrakty zvané BentoBox, který funguje jako trezor pro tokeny. Uložením tokenů do trezoru časem generuje více tokenů. BentoBox také podporuje řadu decentralizovaných aplikací nebo tzv. dApps. Důležité je zmínit, že investoři mohou pomocí BentoBox komunikovat s dApps mnohem hospodárnějším způsobem. 

BentoBox byl navržen tak, aby vyžadoval minimální počet úkonů, které může vývojář a uživatel provádět. Investoři mohou poskytovat půjčky v podobě SUSHI tokenů skrze decentralizovanou aplikaci Kashi, a díky tomu mohou zhodnocovat své finanční prostředky. Aplikace Kashi v podstatě inovuje způsob, jak mohou fungovat P2P půjčky, jelikož kdokoli může vytvořit smlouvu o zapůjčení tokenu. Produkt BentoBox a systém Trident

Hodnota BentoBoxu pro token SUSHI nelze přeceňovat. Umožňuje investorům vkládat tokeny a generovat tak pasivní příjem bez jakéhokoliv úsilí. To je důvod, proč má automatizovaný tvůrce trhu (AMM) postavený na BentoBoxu posunout vývoj o krok dopředu. Systém Trident, který je v současné době ve vývoji, bude řešením, které umožní nové možnosti v poskytování likvidity. 

Systém Trident je obzvláště inovativní se svou nabídkou koncentrované likvidity. To investorům umožňuje stanovit, do kterého cenového rozpětí chtějí přidat likviditu v rámci tokenového páru. Předtím, když jste přidali likviditu do poolu a jeho popularita se zvýšila, vaše výnosy se snížily. Tento typ poolu povzbuzuje poskytovatele likvidity tím, že jim poskytuje vyšší poplatky v daném cenovém rozpětí. 

Investoři, kteří vyhledávají nadprůměrné výnosy, by měli zvážit Trident, jako jeden z mála automatizovaných tvůrců trhu (AMM), který poskytuje pasivní výnosy z vkladů. Což je skvělou zprávou pro SUSHI token, který následně bude jedním z nejvíce obchodovaných párových tokenů na AMM, ve finále to podpoří růst jeho ceny. SushiSwap není pro slabochy 

Často platí, že čím komplexnější je investice, tím je rizikovější. A to ve světě kryptoměn rozhodně platí. Stručně řečeno, SushiSwap není vhodnou investicí pro slabochy. Výnosy mohou být sice impozantní, ale porozumět struktuře softwaru a strategiím navrhovaným komunitou je mnohem složitější. 

Vhodnější by bylo zvolit strategii nákupu a držení na delší časový horizont. S tokenem vázaným na decentralizovanou burzu mohou být rizika a volatilita mnohem vyšší než u jiných tokenů. Investoři jsou vystaveni potenciálu regulačních rizik a obavy o bezpečnost se stupňují. 

Na druhou stranu se jedná o rychle rostoucí kryptoměnu, a není divu, že decentralizovaná burza SushiSwap patří mezi pět nejlepších burz. Odvážlivci a fandové japonského pokrmu sushi by neměli propásnout tuto investiční příležitost. Chris MacDonald
The Motley Fool    


Mladý muž v obleku pracuje na notebooku, zatímco sedí v autě

Nadcházející webinář ZDARMA

Jaký vliv budou mít americké volby na akciové trhy?

Datum: 5. června

Čas: 18:00

Aktuálně

Akcie GameStopu stoupají po dokončení prodeje akcií v hodnotě 933 milionů dolarů po šílenství kolem memů

25. 5. 2024

|

1:18

Povzbuzeni výsledky Nvidia, Wall Street doufá v „scénář Zlatovlásky“

25. 5. 2024

|

0:09

Jak Morgan Spurlock a „Super Size Me“ změnili náš pohled na rychlé občerstvení

24. 5. 2024

|

22:30

Nasdaq vede americké akcie výše v pátek, i když Dow ukončuje pětitýdenní vítěznou šňůru

24. 5. 2024

|

22:10

Bydlení zvyšuje náklady na život – ale vyšší sazby nejsou pachatelem

24. 5. 2024

|

21:49

Bidena vyřadili z hlasovacích lístků v Ohiu. Guvernér to označuje za ‚absurdní‘.

24. 5. 2024

|

20:59

Nadcházející webinář:

Jaký vliv budou mít americké volby na akciové trhy?

Datum: 5. června

Čas: 18:00