Search
Close this search box.

Jste přesyceni technologickými giganty? Máme pro vás nový ETF fond, říká banka Goldman Sachs

Americká banka Goldman Sachs vsadila na to, že lidé, kteří investují do akcií, hledají nové příležitosti. Investoři, které už omrzelo sledování každodenního vývoje akcií technologických gigantů, připravila nový produkt.


Americká investiční banka nedávno spustila nový investiční produkt Goldman Sachs Future Tech Leaders ETF. Jde o burzovně obchodovaný fond, který investuje do budoucích technologických lídrů. „S tímto ETF fondem jsme přišli, protože jsme cítili sílící nesoulad mezi tím, jak lidé běžně investují a tím, kde my cítíme největší růstový potenciál v budoucnosti,“ uvedl pro Yahoo Finance Sung Cho, portfolio manažer zmíněného fondu.

Podle něho se v posledních dvaceti letech na americké burze upínala pozornost na firmy s obrovskou tržní kapitalizací, přičemž se mezi drobnými investory opomíjelo hledisko inovativnosti sledovaných titulům.

Goldman Sachs Future Tech Leaders ETF je aktivně řízení burzovně obchodovaný fond, který má v současné době v portfoliu 66 firem pečlivě vybraných na základě fundamentální analýzy. Tu provádí špičkový analytický tým patřící pod křídla banky Goldman Sachs. Mezi největších pět titulů fondu patří Marvell Technology, MercadoLibre, HubSpot, Workday a Kingdee International. Skoro 80 procent portfolia je koncentrováno ve společnostech poskytujících informační technologie a komunikační služby.


Sozzi,
Yahoo! Finance


Zvažujete investici do rekreačních bytů?

Zaregistrujte se ZDARMA na nadcházející webinář INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST: REKREAČNÍ BYTY V TÁLE. Více informací se dozvíte na webináři!Mladý muž v obleku pracuje na notebooku, zatímco sedí v autě

Nadcházející webinář ZDARMA

Jaký vliv budou mít americké volby na akciové trhy?

Datum: 5. června

Čas: 18:00

Aktuálně

Jak by mohla umělá inteligence změnit způsob, jakým kupujete nebo prodáváte svůj další dům

23. 5. 2024

|

2:55

Akcie Live Nation klesají na základě zpráv, že americký ministerstvo spravedlnosti se pokusí o její rozdělení kvůli antimonopolnímu procesu

23. 5. 2024

|

1:23

Sněmovna reprezentantů schválila historický zákon o kryptoměnách. Proč je to „obrovský krok vpřed“.

23. 5. 2024

|

0:29

DuPont je nejnovější průmyslový gigant, který se rozděluje na několik veřejných společností

23. 5. 2024

|

0:07

Akcie Moderny a jiných vakcín rostou, poté co USA a Austrálie hlásí nové případy ptačí chřipky.

22. 5. 2024

|

23:32

Nvidia ohlašuje rozdělení akcií a překračuje očekávání trhu svými tržbami

22. 5. 2024

|

22:32

Nadcházející webinář:

Jaký vliv budou mít americké volby na akciové trhy?

Datum: 5. června

Čas: 18:00