Search
Close this search box.

Akcie Netflixu vystoupaly na historická maxima. Společnost má před sebou skvělý výhled

Streamovací služba Netflix má za sebou skvělé výsledky. A podle analytiků to nemusí být poslední dobrá zpráva pro tuto společnost. Její akcie se v září vydaly proti proudu, a přestože trhy ztrácely, Netflix zhodnotil o 7,5 procenta.


Od konce července jsou pak akcie Netflixu silnější o více než 18 procent. Masivní rozvoj společnosti je důsledkem permanentního rozšiřování původní filmové produkce v kombinaci s několika vyloženě prestižními záležitostmi, jakou bylo například uvedení dokumentu o bývalém jezdci a šampionu Formule 1 Michaelu Schumacherovi.

Spoluzakladatel platformy a hlavní ředitel jejího obsahu Ted Sarandos navíc v posledních týdnech poskytl několik rozhovorů, v nichž naznačil, jaké novinky Netflix v dohledné době chystá. A pokud se naplní všechny dosud zveřejněné vize, je pravděpodobné, že investorům bude přecházet zrak.

Sarandos rovněž představil několik čísel o sledovanosti původní produkce Netflixu a jen v případě hororového snímku Bird Box došlo k tomu, že v prvních 28 dnech od uvedení do nabídky streamovací služby zaznamenal 140 zhlédnutí.

Investoři nyní budou napjatě očekávat zveřejnění výsledků za třetí čtvrtletí. A to nejen těch finančních, ale i počtu abonentů. Výsledky za období od července do září budou zveřejněny 19. října. Analytici očekávají, že Netflixu za třetí kvartál přibylo 3,5 milionu předplatitelů, což by bylo o dva miliony více než v kvartále druhém. Tržby společnosti za třetí kvartál by mohly dosáhnout bezmála 7,5 miliardy dolarů.


Savitz,
Barron´s.com

Zvažujete investici do rekreačních bytů?

Zaregistrujte se ZDARMA na nadcházející webinář INVESTICE DO REKREAČNÍCH BYTŮ V TÁLE. Více informací se dozvíte na webináři!Mladý muž v obleku pracuje na notebooku, zatímco sedí v autě

Nadcházející webinář ZDARMA

Nvidia: Příběh růstu a inovací - Jak se z vizionářského startupu stala technologickým lídrem

Datum: 3. července

Čas: 18:00

Aktuálně

6 dolarů za hot dog? To je suma, kterou jsou Američané dnes ochotni utratit.

30. 5. 2024

|

0:51

Targetův plán na omezení zboží Pride jej dělá „vypadat slabě“, říká odborník

29. 5. 2024

|

22:59

Akcie Faraday Future se propadají, zaznamenávají největší denní pokles v historii

29. 5. 2024

|

22:45

HP snižuje tempo poklesu prodeje s ohledem na předpokládaný boom PC s AI

29. 5. 2024

|

22:30

Předpověď zisků Salesforce je slabá a akcie klesají

29. 5. 2024

|

22:18

Akcie uzavřely se snížením, v čele byl pokles Dow Jones Industrial Average o 411 bodů.

29. 5. 2024

|

22:05